Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нова Економија Замена На Патнички Странични Фарови Собрание, Одговара 2005 - Тојота Авалон

Нова Економија Замена На Патнички Странични Фарови Собрание, Одговара 2005 - Тојота Авалон

DEN 1599.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Економија Замена На Патнички Странични Халогени Фарови. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2005-2007 Тојота Авалон. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Економија Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2005-2007 Тојота Авалон Направени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.