Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ournourурна колекција женски марки широка ширина на потпетицата zip stiletto чизми

Ournourурна колекција женски марки широка ширина на потпетицата zip stiletto чизми

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Слабава бути со зашилен пети и прекрасна силуета. Колекцијата Марки од Гурај има вегански кожни надградби со влез на задниот патент за флерт изглед. Овој стил на ширина ширина е заземјен со тенка потпетица од стилето и перниче со нозе. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 6 1/2 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Глужд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.