Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ки 48 Квадратна Висина Прилагодлива Маса Во Училница - Јавор И Столици За Магацинот Зенг-Црна

Ки 48 Квадратна Висина Прилагодлива Маса Во Училница - Јавор И Столици За Магацинот Зенг-Црна

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки. Овој сет доаѓа со една 48" Квадратна Маса и четири Црни Столчиња За Оџак Зенг. Ки прилагодливи пост нозе доаѓаат четири до сет и се прилагодливи за висина за сместување на студенти од сите возрасти. Висината е лесна за прилагодување на возрасните со олабавување и затегнување на завртката со вклучениот шестоаголен клуч. Оваа 48-инчна квадратна маса во училница се собира брзо со само неколку завртки. Табелата е конструирана од термички споена ламинатна маса од јавор од меламин, дебела 1 инч и завршена со црна лента за рабови од Т-Мувла. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, прилагодливите нозе на столбот доаѓаат во класична црна боја со хром одоздола. Прилагодливите лизгалки на дното на основата обезбедуваат рамна маса и лесно се прилагодуваат. Столот За оџак Зенг Во Очекување на патент на регенси не е само уникатен, туку и издржлив, цврст и разноврсен. Седиштето И грбот Зенг се третираат со антимикробен агенс, што го прави совршен за училишта, чекални, кафетерии и многу повеќе. Армирана црна метална рамка е дизајнирана да поддржува до 400 килограми, а вградената рачка го олеснува движењето на столот. Сите Регентни столчиња се поддржани со 5-годишна гаранција на производителот за основи и рамки на стол и 2-годишна гаранција на производителот за механизми и тапацир на стол. Ки 48" Квадратни Висина Прилагодливи Училница Маса-Јавор & 4 Зенг Магацинот Столици-Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.