Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Terra & Sky Women's Plus Size Resplesed Crewneck маица

Terra & Sky Women's Plus Size Resplesed Crewneck маица

DEN 475.36
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Продолжете со обичниот тренд со овој пар (или два!) Удобни шорцеви од Бермуда од без граници. Дизајнот на половината за вратоврска овозможува совршено вклопување со разноврсна силуета која е совршена за вашиот ансамбл од дома или за викенд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на M. Затворање на вратоврска кај половината. 88% памук/12% полиестер. Машина за перење. Увезени. Повлекувањето на јуниорите во Бермудски шорцеви од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.