Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Прекрасно светло засилување на Womenените на Бали, лесен градник, градник

Прекрасно светло засилување на Womenените на Бали, лесен градник, градник

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нежните и поддржувачи на маицата за маица на маицата, редефинираат удобна поддршка за подлога во лесен дизајн. Овој градски градник на жени вклучува внатрешни краци во чашите, обезбедувајќи и подобрена поддршка и обликување. Изработена од лесна ткаенина, овој мазен дизајн создава елегантен изглед под облеката. Обликот на грбот од 2 парчиња го прави овој градник разноврсен избор за секоја гардероба. Стилот што мора да го има е завршен со ленти за престој во место кои се прилагодливи и кабриолет. Нагласено со деколте за мрежи - овој градник за прицврстување ги проверува сите кутии. Овој градник на подлога исчезнува под облеката што одговара на форма. Поддршка во лесен дизајн на подлога. Обликот на грбот со 2-ти додава дополнително измазнување и модна разноврсност со стилови на низок грб. Мека внатрешна прашка дава додавање на обликување и поддршка. Кабриолет и прилагодливи ленти. Нагласено со прилично мрежно деколте за додаден стил. Бали препорачува миење на рацете на овој градник во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.