Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Урбана Продавница Вртливата Мрежа Канцелариски Стол, Повеќе Бои

Урбана Продавница Вртливата Мрежа Канцелариски Стол, Повеќе Бои

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа Урбана Продавница Вртливата Мрежеста Столица е амортизирана за да обезбеди целодневна поддршка. Заоблениот мрежест грб обезбедува удобност при дишење додека работите, изработувате или само се релаксирате. Оваа Урбана Решетка За Продавници вклучува прилагодување на висината на седиштето со еден допир, вртлива основа од 360 степени и навалување на грбот за прилагодено вклопување за секоја форма на телото. Петте тркалца за теписи ви овозможуваат лесно да се движите на различни подни површини. Уникатниот и компактен дизајн на овие столчиња со прилагодлива висина Ги прави идеални за употреба во помали простори како што се спални соби, студентски соби или заеднички канцеларии. Овој стол е лесен за склопување, доволно силен за да собере до 225 килограми и е достапен во повеќе забавни бои. Овој стол е направен со обложена мрежа тапацирана ткаенина што ви олеснува да забележите чистење. Урбаната Продавница Вртливата Мрежеста Столица дава модерен допир на секој простор и ќе се вклопи беспрекорно со речиси секој декор. Урбаната Продавница вртливата Мрежеста Столица мери 21 "L x 33" W x 35 " H и е чиста за супер лесна нега. Димензии : 21 "L x 33" W x 35 " H. Поместена мрежа седиште. Место Чисто. Капацитет на тежина : 225 фунти. Достапно во повеќе забавни бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.