Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства SS8303OVMT португалски Вода Куче Печка Ракавица, Големи, разнобојни

Каролини Богатства SS8303OVMT португалски Вода Куче Печка Ракавица, Големи, разнобојни

DEN 271.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каролини Богатства SS8303 OVMT португалски Вода Куче Печка Ракавица, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични португалски Вода Куче уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Голема Десна Рака Дебела Отпорна На Топлина Печка Ракавица. Пет слоеви на ватиран заштита на секоја страна од ракавицата обезбедуваат одлична отпорност на топлина. Прекрасно печатеното уметничко дело на предната страна на ракавицата дава дополнителна изјава за вашиот сегашен кујнски декор. Одлично за вашата омилена Мајка, Готвач или најдобриот Скара што го знаете. Со должина од околу 12 инчи и околу 8 1/2 инчи на најшироката точка. Црната лента за пристрасност ја завршува ракавицата на рерната со обрач за да дејствува како закачалка. Оваа голема ракавица за печка одговара на многу разновидна големина на раце Оваа Ракавица за Рерна е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Дебел Отпорен На Топлина Печка Ракавица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.