Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Рамка Црна Вистинско Дрво Слика Рамка Ширина

Рамка Црна Вистинско Дрво Слика Рамка Ширина

DEN 814.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Рачно изработена Кутија За Сенки Од Сиво Дрво За Сувенири, Скапоцени Ситници и Повеќе До 0,875 Инчи Длабоки Вкупни Димензии На Кутијата За Сенки Со Димензии 23, 75х21, 75 Инчи Ширина На Обликување : 0,875 Инчи Длабочина На Зајак : 0,875 Инчи Нашите Кутии За Сенки Доаѓаат Во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина и Висечки Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Кутијата за сенки може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 22х20 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.