Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Fdit Безжичен Звучник, Водоотпорен БЕЗЖИЧЕН Звучник USB Кабел БЕЗЖИЧЕН Звучник За Дома За Отворено

Fdit Безжичен Звучник, Водоотпорен БЕЗЖИЧЕН Звучник USB Кабел БЕЗЖИЧЕН Звучник За Дома За Отворено

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Функција : 1. Во државата, кликнете двапати на копчето за шема на телефонот за да го повикате последниот појдовен повик во записот за телефонски повици.2. Звучникот поддржува ТФ картичка и У диск. Вметнете ја тф картичката Или У дискот и слушнете го брзиот тон : "МУЗИЧКИ РЕЖИМ". Автоматски репродуцирајте аудио датотеки во тф картичката.3. Со двојни магнетни звучници 40ммх2 и голема дијафрагма од легура 40х60мм, звучникот може да реализира опкружувачки звук од 360 степени.4. Чувството на звук е деликатно и мазно, бидејќи целата машина прифаќа технологија за гумено масло погодна за кожата.5. Насликаната метална мрежа е излезот за звук, кој е убав и отпорен на корозија.Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Безжичен Звучник : Abs+Тип На Напојување Со Метал : USB Напојување За Поврзување / Литиумска Батерија (Испорачана Со Вградена Батерија)Капацитет На Батеријата : 2000mahchargharge Напон : DC 5vtransmist Растојание : 10mfrequency Одговор : 100hz-20 KHz Signal На Бучава Сооднос : q 85dbdrostortion : 1% Пакет Листа : 1 x БЕЗЖИЧЕН Звучник 1 X Usb Кабел За Полнење1 x УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА Како Да Се Користи : По подигнувањето, Ќе Има Брз Звук За Подигање : "Bluetooth Режим", автоматски побарајте Го Името На уредот bluetooth "zelot-s31", кликнете поврзи, ќе се огласи bluetooth spant sound, што покажува Дека спарувањето Е Успешно. (Повторно поврзете се : Уредот Bluetooth кој е успешно поврзан со овој производ за прв пат автоматски ќе се поврзе со поврзаниот bluetooth уред кога повторно ќе се вклучи). Како повторно да се поврзете? Вашиот звучник ќе се обиде повторно да ја поврзе изгубената врска; ако звучникот не се обиде повторно да се поврзе, ве молиме повторно поврзете го рачно; ако производот не може да се вклучи, прво наполнете го производот; ако производот е ненормален за време на употребата, притиснете и држете го копчето за вклучување долго време. Ресетирајте 8 секунди, а потоа рестартирајте. Чувајте го на 10 метри од вашиот мобилен телефон. Звучникот поддржува ТФ картичка и У диск. Вметнете ја тф картичката или У дискот и слушнете го брзиот тон : "МУЗИЧКИ РЕЖИМ". Автоматски репродуцирајте аудио датотеки во тф картичката. Во државата, кликнете двапати на копчето за шема на телефонот за да го повикате последниот појдовен повик во записот за телефонски повици. Со двојни магнетни звучници 40ммх2 и голема дијафрагма од легура 40х60мм, звучникот може да реализира опкружувачки звук од 360 степени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.