Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Енергетска стоп предната евро-стоп ECE-R Сертифицирана подлога за сопирачки и комплет за ротори ESK5774

Енергетска стоп предната евро-стоп ECE-R Сертифицирана подлога за сопирачки и комплет за ротори ESK5774

DEN 3239.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Комплетот за напојување на сопирачките за напојување ги исполнува барањата за сертификација на ЕКЕР-Р90 во Европа, обезбедувајќи еквивалентни перформанси на ОЕ. За европскиот сопственик на автомобили кој ужива во нивниот квалитет на возењето и не менуваше нешто. Комплетот за сопирачки на евро-стоп вклучува високи ротори на јаглерод, влошки за сопирачките на пагид, сензори на Бова и Европски хардвер на ОЕ за да се обезбеди перформансите да ги исполнат вашите очекувања. Енергетска стоп предната евро-стоп ECE-R90 Сертифицирана подлога за сопирачки и комплет за ротори ESK5774. Сертифицирани компоненти на ECE-R90 за да се обезбедат перформанси и безбедност на OEM. Роторите на сопирачките на дискот се обложени со употреба на оригинален геомет за оптимална заштита од корозија. Направени во Европа влошки и сензори од производители на ОЕ (оригинална опрема). FITS : BMW 335i x Drive 2010.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.