Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мармонт Хил MH-FMKIT-210-C- 10 30 домат креда giclee уметност печати на истегната

Мармонт Хил MH-FMKIT-210-C- 10 30 домат креда giclee уметност печати на истегната

DEN 399.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики на производот : Професионално рачно истегнување на платно е галерија завиткана околу одржливо дрво што нема да се разоткрие за да биде обесена на wallид или да се наоѓа на сурфацери, подготвени да се дружат со сите неопходни хардвер вклучени со сертификат за автентичност од уметничкиот колектив за технологии на Мармонт Хил Арт Метод на печатење : Користење на отпорност на избледување со висок квалитет, архивски мастила и архивски подлоги за печатење со печатачи со поголеми формати, овој метод е најчестиот избор за еден уметник да го користи за репродукција на нивната оригинална работа. Giclee отпечатоците гарантираат највисок квалитет на резолуција, поцелосно зачувување на оригиналното дело направено од уметникот од кој било друг метод на печатење. Спецификации : Висина : 10 "Ширина : 30 " Длабочина : 1-1/2 "Средно : УВ отпорно печатење Метод на манистерство : Gicleematerial : Canvasproduct Варијации : MH-FMKIT-210-C-30 (овој модел) : MH-FMKIT-210-C-45 : MH-FMKIT-210-C-60 : Marmont Hill MH-FMKIT-210- C-30. Колекција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.