Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Слобода превозник ST Radial ST225 75R E 10ply WL

Слобода превозник ST Radial ST225 75R E 10ply WL

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Freedom Hauler ST Radial е автопатски терен, цела сезонска гума произведена за приколки. Штрајкот го одржува блискиот контакт на гумата во секое време, зајакнувајќи ја одговорноста на управувачот и стабилноста на возењето. Исклучително ракување со влажно и суво. Изведба на автопат и спорт како ракување. Спортски перформанси. Изведба на автопат и спорт како ракување. Чувајте ги јазичињата на вашиот чаша живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.