Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Garanimals Toddler Girl Flutter Tropi-Cool Flamingo Graphic Tee

Garanimals Toddler Girl Flutter Tropi-Cool Flamingo Graphic Tee

DEN 244.80
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Убави ракави на трепет со забавен графички принт ќе ја направат оваа маица со фламинго-ладно-ладно од Гаранималс една од нејзините омилени. Екипаж. Кратки ракави за треперење. Графички принт од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица за печатење за девојки за мали деца од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.