Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Анџело: Домашен стан Ах Вестли Бентвуд Чаир, сет од 2, повеќе бои

Анџело: Домашен стан Ах Вестли Бентвуд Чаир, сет од 2, повеќе бои

DEN 3039.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Чаир Вестли Бентвуд е дизајниран од Анџело Сурмелис и е совршен додаток за вашата област за јадење. Аголното столче за седење може да се користи и како акцент парче насекаде во домот. Столчињата имаат цврсто седиште на Бентвуд и нозе од иверица со фурнир. Обликот на песочен часовник Бентвуд предизвикува вибрација од средниот век и доаѓа во ваш избор на бел или орев за подобрување на секој декор. Анџело : Домашен стан Ах Вестли Бентвуд Чаир, сет од 2, повеќе бои : Hourglass Bentwood Shape. Богата завршница. Сет од 2.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.