Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Тенок Фит Блузи Облека 4 јули Спортска Продажба Сад Знаме Печатење Маици Мода Лето Кратки Ракави Кошули Екипажот Вратот Пуловер Бела М

Машки Тенок Фит Блузи Облека 4 јули Спортска Продажба Сад Знаме Печатење Маици Мода Лето Кратки Ракави Кошули Екипажот Вратот

DEN 368.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО, Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во ХАПИМО.Дознајте повеќе ЗА ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот.Хапимо Машки Тенок Фит Блузи облека 4 јули Спортска Продажба Сад Знаме Печатење Маици Мода Лето Кратки Ракави Кошули Екипажот Вратот Пуловер Бела Мпроизвод Карактеристики : [УДОБЕН ДИЗАЈН] Изработен со висококвалитетни материјали, нашите машки летни врвови се дизајнирани да обезбедат максимална удобност во текот на целиот ден. [СТИЛСКИ ИЗГЛЕД] нашите летни врвови доаѓаат во различни стилски дизајни за да ви помогнат да изгледате најдобро без разлика на приликата. [РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА] Совршени И За секојдневни и за свечени настани, овие врвови ќе ве одржуваат удобно додека сеуште одржувате модерен изглед. [ТКАЕНИНА ШТО ДИШЕ] Нашите врвови се направени со ткаенина што дише за да бидете ладни и удобни во топлите летни денови. [ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ] овие летни врвови се лесни за нега, едноставно се мијат и носат повторно и повторно.Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 25см/9.84" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 71см/27.95" Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 27см/10.63" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 74см/29.13" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 28см/11.02" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 77см/30.31" Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 124cm/48.82 "ракав : 30cm/11.81" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 79cm/31.10" Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 130cm/51.18 "ракав : 31cm/12.20" Рамо : 54cm/21.26 "Должина : 81cm/31.89" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 Биста : 136cm/53.54 "Ракав : 32cm/12.60" Рамо : 56cm/22.05 "Должина : 84cm/33.07" Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 142cm/55.91" Ракав : 34cm/13.39" Рамо : 58cm/22.83" Должина : 87cm/34.25" КЛУЧЕН ЗБОР : мажи боди ПЛУС големина ТЕЛО КОСТУМ БЛУЗИ за мажи плус големина плус големина летни кошули цветни блуза леопард печатење туника плус v вратот t кошули мажи ПАТУВААТ БЛУЗИ ЗА МАЖИ СВИЛЕНИ КОШУЛИ за мажи леопард кошула мажи ноќта на вештерките врвни долги ракави цветни Врвни Ладни рамо ѕвонче ракав полу ракав боди копче нагоре преголема термална кошула мажи секојдневни црни кошули за мажи НАДВОР кошула 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно во исто време. 3. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво. 4.Носењето на оваа облека ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Издвојте се од толпата со нашата единствена Удобна Уникатна Дизајнерска Облека. Секое парче е дизајнирано имајќи го предвид стилот и вниманието на деталите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.