Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
0. Цттв Круг Сече Бел Природен Дијамант Облик На Срце Ангажман Прстен 10к Цврсто Жолто Злато

0. Цттв Круг Сече Бел Природен Дијамант Облик На Срце Ангажман Прстен 10к Цврсто Жолто Злато

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне Овој Прекрасен Круг Од 0,05 Cttw Бел Природен Дијамант Облик На Срце Веренички Прстен 10k Цврсто Жолто Злато (I-J Боја) Апсолутно одличен подарок За да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин, семејство или само пријател,итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Заоблен Венчален Прстен Во 10к Цврсто Жолто Злато Прави Извонреден Додаток На Вашата Колекција со Бел Круг Природен Дијамант !. Бели тркалезни природни дијаманти, Со Јасност На I2-I3, Боја на I-J Со Поставување На Наклон , Вкупна Тежина На Карат (0,05 Cttw) ова е врвен дизајн достапен по пристапни цени. Ние правиме сопствени димензии (Половина големина, исто така,) според вашите потреби. Ако Големината На Прстенот не се споменува во списокот, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта со вашата големина откако ќе ја поставите нарачката. Изразете ги вашите вистински чувства и намери со овој прекрасен веренички прстен! Најдобри свадбени веренички прстени, најдобри прстени За ветување за неа, Убав јубилеен прстен, Прекрасни подароци За Роденден, Матурска, коктел или Секојдневно Носење.. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.