Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Престиж Монте Карло Колекција Држач За Хартиена Крпа со 16-Во Галерија Стаклена Полица Во Венецијанска Бронза

Престиж Монте Карло Колекција Држач За Хартиена Крпа со 16-Во Галерија Стаклена Полица Во Венецијанска Бронза

DEN 399.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Максимизирајте го просторот и ефикасноста со оваа прекрасна комбинација на стаклени полици и хартиени крпи. Галериската шина ќе ги чува вашите предмети безбедни додека интегрираниот држач за хартиени крпи обезбедува креативен простор за вашата ролна. Изработено од цврст месинг и калено Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Паметен дизајн вклучува интегриран држач за хартиена крпа. Стаклена димензија 16 - во х 5-ин. Направени за сместување на големи и редовни ролни. Галерија железнички дизајниран да ги задржи вашите предмети во место.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.