Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
235б маверик +12ет сјај црн дијамант сече јасно палто Тркало Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, - РАМ 1500

235б маверик +12ет сјај црн дијамант сече јасно палто Тркало Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, - РАМ 1500

DEN 5759.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

235 18Х9 6Х139. 7 Сјајна Црна Боја Со Дијамантски Исечени Акценти и Проѕирна Завршница на Палтото. 1-Парче Леано Алуминиумска Конструкција. Тпмс (Систем За Следење На Притисокот во Гумите) Компатибилен. Со Ултра Мотоспорт Логото Центар Капа. Контра Притисок Фрлија Изградба. Одговара Изберете : 1999-2020 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2019-2020 РАМ 1500 1995-2023 ТОЈОТА ТАКОМА 1995-2018,2020-2021 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 1990-1999,2001-2003,2008-2020 ГМЦ СИЕРА 1987.1993-2023 ТОЈОТА 4РУНЕР 2000-2006 ТОЈОТА ТУНДРА 1999-2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 1988.1990-1999 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 2004-2012 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО 1981-1988,1992-2021 ШЕВРОЛЕТ приградски 2007-2014 ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР 1992-1994,1996-1998,2000,2002-2021 ГМЦ ЈУКОН 2019 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО ЛД 2002-2013 ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА 2001-2021 ГМЦ ЈУКОН ХЛ 2004-2015,2017-2021 нисан ТИТАН 1998-2004 НИСАН ГРАНИЦА 2001-2007 ТОЈОТА СЕКВОЈА 1999-2000,2002-2021 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА 1999.2001 ГМЦ ДЕНАЛИ 2004-2015,2017-2020 НИСАН АРМАДА 2003-2023 лексус гхс 1983-1985,1988 ТОЈОТА ПИКАП 2004-2012 ГМЦ КАЊОН И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.