Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хермоза Пост Фенер

Хермоза Пост Фенер

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Надворешните фенери во Медитерански стил во семејството Хермоза ја надополнуваат Преодната, Рустикална Фарма и Модерната надворешност на Фармата. Овие големи парчиња имаат прекрасни детали и алуминиумски рамки. Ковано железо стил совршено рамки убава јасна, вода стакло нијанси. Хермоза Пост Фенер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.