Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ткаени Патеки Фарма Дороти Гроздобер Бел Метал Маса Часовник

Ткаени Патеки Фарма Дороти Гроздобер Бел Метал Маса Часовник

DEN 1065.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Фармата Дороти Гроздобер Бел Метал Маса Часовник Од Ткаени Патеки додава инстант шарм во секоја соба. Традиционалниот рачно изработен метален дизајн може да се пофали со бело лице со црни blackпски броеви кои се лесни за читање и потресен насликан стил кој дава илузија дека е антички. Тоа е прекрасен акцент на полица, странична маса или комода и сигурно ќе ви се најде кога треба да го знаете времето! Тој е со димензии 6.29 "L x 1.96" W x 8.66 " H И работи со батерија, така што е лесно да се прикаже каде сакате. Батериите не се вклучени. , Тежина на предметот : 0,77 lbs Cover Материјал Содржина : 100% Металнасите Димензии На Производот : Мали 5,50 W x 2,75 D x 16,00 H Големи 6,75 W x 3,50 d x 19,75 H Рачно Изработено Избришете Го Со Влажна Крпа Фармата Дороти Гроздобер Бел Метален Часовник за Маса По Ткаени Патеки додава инстант шарм во секоја просторија. Традиционалниот рачно изработен метален дизајн може да се пофали со бело лице со црни blackпски броеви кои се лесни за читање и потресен насликан стил кој дава илузија дека е антички. Тоа е прекрасен акцент на полица, странична маса или комода и сигурно ќе ви се најде кога треба да го знаете времето! Има димензии 6,29 "l x 1,96" W x 8,66 " H И работи со батерија, така што е лесно да се прикаже каде сакате. Батериите не се вклучени. , Тежина на предметот : 0,77 килограми Содржина На Материјалот За Покривање : 100% Метал. Вкупни Димензии На Производот : Мали 5,50 W x 2,75 d x 16,00 H Големи 6,75 W x 3,50 d x 19,75 H . Рачно Изработени. Избришете Ја Со Влажна Крпа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.