Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Lasfit Подни Душеци За-Хонда Спогодба, Сите Временски Услови Одговара TPE Кат Облоги Во Собата, 1 и 2 Ред, Црна

Lasfit Подни Душеци За-Хонда Спогодба, Сите Временски Услови Одговара TPE Кат Облоги Во Собата, 1 и 2 Ред, Црна

DEN 1488.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ласфит Прилагодено Се Вклопуваат Подни Облоги За Гаранција И Враќање На Хонда Спогодба : 1, 45 Дена Бесплатно Враќање и Доживотна гаранција Без Проблеми.2, Поддршка За Телефонска Услуга : (909) 758-79003, Локална Услуга За Поддршка : Калифорнија 4, повратна Во Продавница4, бесплатна етикета За испорака за враќање може да се обезбеди доколку е потребно (ве молиме контактирајте не преку@ ). Топол Совет : какви било прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате преку оваа е-пошта : @. Ние ќе ве поддржиме додека проблемот не се реши задоволително. Дизајниран за Компатибилност. Овие подни душеци се направени по нарачка ЗА 2018-2022 Хонда СПОГОДБА САМО за заштита на препродажната вредност. Ја користевме напредната 3д опрема ЗА ЛАСЕРСКО скенирање за да ги измериме точните димензии и прецизната контура, што гарантира дека облогите совршено ќе се вклопат во контурата на подот за Вашата Хонда Спогодба. Клучни Карактеристики : Цела Сезона Сите Временски Душеци За Хонда Спогодба . Отпорен на дамки, водоотпорен и против лизгање. Лесен за чистење и одржување – нема да се распадне во екстремни временски услови или секојдневно носење како дожд, кашест снег, снег или кал. Развиени со висококвалитетен материјал, рабовите нема да се наведнуваат поради абење и нема да се деформираат во зима. Исто така, лесно се чисти откако ќе се стопи. Целосно Покриен. Нема Да Се Деформираат. Користевме Системи За Обликување Со Вбризгување и 3д технологија ЗА скрининг на вистински возила за да го фатиме секој агол и пукнатина што совршено се вклопува од работ до работ. Облогите на Подот на Спогодбата нудат максимална покриеност и користат фабрички уреди за задржување за да ги одржуваат вашите облоги безбедно поставени за да ги заштитат вашите фабрички подови. Еко-Технолошки Производи. Направено од 100% Сосема нов Термопластичен Еластомер (ТПЕ) исто како и внатрешната облога НА ВОЛВО што се користи увезена од Шведска, која може 100% да се регенерира и е целосно еколошка. Без алергени, Бпа, Латекс, штетни пвц, фталати, диоксини, кадмиум и други озлогласени престапници. Безбедност. Материјалот што не се лизга Обезбедува Добро Триење. Системите за задржување целосно се прилагодуваат на уредите на возилото за безбедно вклопување. Дупката за задржување е цврста и флексибилна, работи со фабричките куки/сврзувачки елементи, што ги спречува облогите да се лизгаат под нозете. Сложениот и разумен дизајн на долната мрежа го зголемува триењето. Без разлика на страничната подна подлога на совозачот, подлогата на подот на возачот или облогите на задниот под, тие се дизајнирани да останат усогласени и не мора да се прилагодувате од време на време. Професионална текстура на површината со материјал што не се лизга и има канал за заробување на остатоци и вода од допирање до вашите теписи. Вашите стапала имаат добра способност за контрола на гасот и сопирачките, зацврстени шкафчиња и фабрички уреди за задржување за да ги држат вашите облоги безбедно поставени и нема да ја попречат подвижноста на стапалата на возачот. Спецификации Материјал : 100% Сосема нов Термопластичен Еластомер (ТПЕ) Допир : Мек И Флексибилен Тежок Тип : Сертификација За Безбедност По Нарачка : нетоксичен. Бпа Слободен. Не содржи латекс, кадмиум или штетни пвц. Мирис : Боја Без Мирис : Црниот Пакет Вклучува : 1 и 2 Ред Кат Облоги Димензии Пакет : 30 * 22 * 5 инчи технологија На Производство : Стандард За Квалитет На Калапи Со Вбризгување (Обликување Со Блистер) : ISO 9001 Одговара Изберете : 2018-2022 СПОРТ НА ХОНДА И повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.