Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Момени Гео Мароканска Област Килим

Момени Гео Мароканска Област Килим

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Инспириран од неговата околина, Гео е секојдневна колекција на рачно закачени килими во смели цветни и етнички дезени. Изработени од 100% полиестер. Внатрешен Килим. Произведено Во Кина. Рака Закачена. Материјал : 100% Полиестер. Висина На Купот : 0,37".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.