Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства BB2812PTHD Куче Куќа Колекција Кавалер Спаниел Пар На Тенџере Носителите 7, 5HX7, 5W, разнобојни

Каролини Богатства BB2812PTHD Куче Куќа Колекција Кавалер Спаниел Пар На Тенџере Носителите 7, 5HX7, 5W, разнобојни

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каролини Богатства BB2812 PTHD Куче Куќа Колекција Кавалер Спаниел Пар На Тенџере Носителите 7, 5 HX7, 5 W, мултиколирана Куче Куќа Колекција Кавалер Спаниел Пар На Тенџере Носителите. Овој Пар Држачи за Тенџере содржи уметнички дела на Кавалерскиот Крал Чарлс Спаниел. Одличен подарок за сопственикот На Кавалерскиот Крал Чарлс Спаниел. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.