Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Самикар Летен Заштеди Дозвола Плус Големина Летни Врвови За Жени Врвови Облечени Обични Жени Пулс-Големина Копче Без Ракави Без Копчиња Печатење Кратки Врвови За ?

Самикар Летен Заштеди Дозвола Плус Големина Летни Врвови За Жени Врвови Облечени Обични Жени Пулс-Големина Копче Без Ракави

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина Шема : . Големина : С Биста : 90см/35.43 "Должина : 63см/24.80". Големина : М Биста : 96см/37.80 "Должина : 64см/25.20". Големина : Л Биста : 102см/40.16 "Должина : 65см/25.59". Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Должина : 66cm/25.98". Големина : 2xl Биста : 114cm/44.88 "Должина : 67cm/26.38". Информации за производот : . Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : О-Вратот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Уникатен дизајн : суштинската Маица за летна гардероба е тука! Едноставен лабав врв може да биде и врвот на рамената, основната Маица за половината и обичниот врв за сите сезони. Модерен и убав. Оваа класична Маица е многу удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава прекрасна модна смисла на оваа едноставна јакна, која е модерна и пријатна. Совршен со сите фармерки, панталони и шорцеви. Прилика : овој еднобоен врв е многу погоден за секојдневно носење, одмор, шопинг, работа, улица, состаноци, канцеларија, работа, плажа, одмор, спорт или која било пригода. Спарете го со високи потпетици, прекрасни сандали и удобни спортски чевли, изгледа многу погодно за одмор. Инструкции за перење : машина за перење, миење раце со ладна вода, сушење на воздух.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.