Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Панталони за перформанси на слој момчиња Qwick-Dry, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Панталони за перформанси на слој момчиња Qwick-Dry, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Изработени со луксузна 4-насочна ткаенина за истегнување, овие панталони за изведба на Qwick-Dry од Layer 8 се број 1 во удобност. Додадените патенти на долниот дел на нозете овозможуваат лесно вклучување/исклучување додека функционалните џебови за влез од страна и дополнителниот страничен џеб за поштенски патенти му даваат изобилство простор за складирање! 2-пакет вклучува : два пара панталони. Повлечете еластична половината со цртеж. Две странични џебови; Зип џеб однапред. Патентите на долните нозе за вклопување и лесно вклучени/и исклучени. Технологија за брзо сушење. Рефлексивни детали. 4-насочно истегнување. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Панталони за перформанси 2-пакувања за момчиња од слој 8.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.