Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Студената индустрија „Службеник за подигање на трупот Портрет Портрет Флорална круна Апстрактна шема, 30, дизајн од Викторија Барнс

Студената индустрија „Службеник за подигање на трупот Портрет Портрет Флорална круна Апстрактна шема, 30, дизајн од Викторија

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дрво од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.