Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
QM иглички и сет на монети вклучуваат иглички и колекционерска монета

QM иглички и сет на монети вклучуваат иглички и колекционерска монета

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Време е пица, пријателе! Испратете ја моќта на желката со тинејџерската мутант нинџа желки предизвик монета и збир на иглички TMNT. Случани заедно и ограничени на само 500 парчиња, овој пакет е достапен исклучиво на. Монетата TMNT Challenge од QMX слави сè што сакаме за хероите во половина. Едната страна наликува на токенот во метрото во Newујорк и капакот на шахтата ја украсува страната на флип - ким на канализацијата во градот каде што момчињата се седиште. Златната паричка доаѓа во мини пица кутија која е дефинитивно одобрена од Микеланџело. Во придружниот сет на PIN се одликува со секоја желки - Микеланџело, Рафаел, Леонардо и Донатело - во светло обоена мека гума фиксирана со затворачи на пеперутка на задниот дел. Носете ги омилените желки на вашата јакна, на вашата торба или гордо прикажете ги во вашата колекција на пинови. Ограничено на само 500 парчиња, пакетот за монети TMNT Challenge и PIN се достапни само од не да трае снабдувањето. Коуабунга! TMNT QMX пинови и сет на монети вклучуваат 4 пина и 1 колекционерска монета.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.