Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
КОМП МТ ЛТ265 70Р 121 118К Цела СЕЗОНА Гума Одговара: Шевролет Силверадо ВТ, 2014-Шевролет Силверадо ВТ

КОМП МТ ЛТ265 70Р 121 118К Цела СЕЗОНА Гума Одговара: Шевролет Силверадо ВТ, 2014-Шевролет Силверадо ВТ

DEN 3136.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Гладијатор X-Comp M/TFEATURES И Придобивкисекоја временска тракцијасамо влечење на терен-дизајн на шарата за чистење подобрена трајност при возење подолготрајно доживотен преглед На шарите Гладијаторот X-Comp M/T е терен со кал цела сезона гума произведена за лесни возила со камиони. Големина : 265/70Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Кал Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.