Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фреска Алие Греј Даб Бања Постелнина Страничен Кабинет w Стаклени Полици

Фреска Алие Греј Даб Бања Постелнина Страничен Кабинет w Стаклени Полици

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

FST8130 GO Fresca Allier Греј Даб Бања Лен Страничен Кабинет w/ 2 Стаклени Полици, овој атрактивен висечки страничен кабинет доаѓа во сива дабова завршница. Се одликува со 2 стаклени полици со 3 отворени површини. Димензии : 15.75 "W x 10" D x 32 " H, Материјали : Иверица W/ Фурнир Модел Бр : FST8130 GO. УПЦ : 818234015628. Фреска Алие Греј Даб Бања Постелнина Страничен Кабинет со / 2 Стаклени Полици. Димензии : 15.75"W x 10"D x 32" H. Материјали : Иверица w/ Фурнир. 2 Стаклени Полици. Совршен Натпревар За Сите Суети На Фреска Алие "Греј Даб". Боја : Сив Даб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.