Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства Bb1748jmat Зимски Одмор Златен Ретривер Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Каролини Богатства Bb1748jmat Зимски Одмор Златен Ретривер Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каролини Богатства Bb1748jmat Зимски Одмор Златен Ретривер Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Вратата Зимски Одмор Златен Ретривер Затворен Или Надворешен Мат 24x36. Оваа Врата содржи уметнички дела На Златен Ретривер. Одличен подарок за сопственик На Златен Ретривер. Ако Зимата е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да ја користите Оваа Подлога за Врата за да ги додадете во вашите украси За Зимската сезона. ВНАТРЕШНА / НАДВОРЕШНА ПОДНА ПОДЛОГА 24 инчи на 36 инчи Акција Назад Почувствувана Подна Подлога / Тепих / Килим Што е Направена и Отпечатена во САД. Околу подлогата е зашиена Црна лента за врзување за издржливост и убаво врамување на уметничкото дело. Подлогата е трајно обоена за умерен сообраќај и може да се постави внатре или надвор (само под покриен простор). Издржлив и отпорен на избледување. Задниот дел на подлогата е потпрен со гума за да не се лизне подлогата на мазен под. Измијте со сапун и засилувач; вода. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.