Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Памучен Фустан И Комплет Кардиган, Розови Лалиња, 3 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Памучен Фустан И Комплет Кардиган, Розови Лалиња, 3 Месеци

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Хадсон бебешки фустан и комплет кардиган е најслатката модна облека за вашето бебе и мало девојче. И фустанот и кардиганот се направени од супер мек 100% памук за блокирање. Нашиот фустан ќе го задржи вашето мало чувство слободно и ладно додека кардиганот нуди долги ракави за дополнителна топлина кога е потребно. Нашиот кардиган доаѓа со предвремено затворање за лесно вклучување и исклучување. Сетот вклучува фустан и кардиган. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.