Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дорман БЈ64104ХЛ Преден Десен Долен Топчест Спој За Суспензија За Специфични Модели На Лексус одговара избери: 2001-ЛЕКСУС Е

Дорман БЈ64104ХЛ Преден Десен Долен Топчест Спој За Суспензија За Специфични Модели На Лексус одговара избери: 2001-ЛЕКСУС Е

DEN 7308.48
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој продолжен животен топчест спој е изграден за мазни перформанси и супериорна издржливост. Одликувајќи се со зацврстена обетка, високо полирана топка, полимерно лежиште без одржување, И.Ц. е. синтетичка маст и врвна отпорност на корозија. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Продолжена конструкција - овој топчест спој е изграден со карактеристики за да обезбеди мазни перформанси и продолжена издржливост за возачите кои бараат. Супериорна Топчеста Обетка-зацврстена Армурадска обетка со високо полирана еверсмазна топка. Лежиште со ниско триење-нормализирано фалсификувано куќиште со и. Ц. е. синтетичка маст и полимерно лежиште со ниско триење. Премиум отпорност на корозија-надворешен Слој На Временските Услови за да се спротивстави на корозија. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Lexus IS300 : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.