Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Келли торба

Келли торба

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

The Kelley Tote - Неверојатно секој ден носете ги сите тота! Производен ентериер и голем надворешен џеб! Ова може да биде рачно или носено крстово тело! За работа и игра! Материјал од жито од камчиња од камчиња. Подложни двојни рачки. Прилагодлива лента за одвојување на крстот. Затворање на магнетно јазиче. Faux Suede природна обвивка во боја. Црна раб боја. Сјаен сребрен хардвер. Внатрешен џеб за внатрешни работи на wallид. Внатрешни предни wallидови со двојни џебови за комунални услуги. Мерења : 11,5? H x 12? l x 5? Гусет. За брендот : LP/LP е еко-пријателска современа обична чанта и колекција на ремени, во која има силуети за потписи и хардвер во обичајните материјали изработени од човечки материјали. Овие изгледаат и се чувствуваат како кожа! И двајцата сме аспиративни и инспиративни, од ден на ноќ и работен ден до викенд. Првично дизајниран и произведен во Италија, LP/LP е дифузија линија на Linea Pelle, водач на бренд за додаток во светот, повеќе од 30 години, продаден во бутици и стоковни куќи на глобално ниво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.