Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Урбан-Црн Градиент Ѕид Постер, 14.725 22.375

Урбан-Црн Градиент Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 207.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Тренд Меѓународен Урбано-Црн Градиент Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Урбано-Црн Градиент Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.