Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Jewelersclub 0. Стерлинг сребрен акцент бел дијамантски прстен за жени

Jewelersclub 0. Стерлинг сребрен акцент бел дијамантски прстен за жени

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дијамантските прстени навистина се најдобриот пријател на девојчето. Секој додаток за накит треба да го воздигне вашиот стил и да го подобри вашиот изглед онолку колку што прави овој прстен. Овој бел дијамантски прстен обезбедува луксуз без екстремни трошоци. Овој достапен и стилски прстен од Jewelers Club е идеален за секојдневно носење; Без разлика дали сте на патување на девојче, забави, шопинг или само трчате по ред; Можете да го носите насекаде .. Овој уникатен женски бел прстен е убаво спакуван, правејќи сентиментално (и искривено) изненадување за секоја девојка или жена во вашиот живот. Оваа безвременска убавина е совршена идеја за подароци за вашата сопруга, ќерка, мајка, сестра, девојка, најдобра пријателка или самите себе. Дајте му на вашиот специјален некој парче луксузен убав накит! Нашиот бел и сребрен прстен секогаш дава трајна изјава .. Зошто да го изберете нашиот 0,925 Стерлинг Сребрен прстен?. Софистициран и елегантен, овој прекрасен прстен ветува и безгрижно и удобно носење .. Неговиот дизајн има за цел убаво да ги истакне прстите .. Бендот на овој прстен покажува извонредна дебелина што го прави луксузен и поздрав да се носи .. Овој бел дијамантски прстен е елегантен додаток (без надуена цена) .. Вашата колекција за накит го заслужува овој зачудувачки бел дијамантски прстен во 0,925 Стерлинг сребро. Неговиот иконски изглед може да се пофали со симетрична прецизност на брилијантни дијаманти кои го подобруваат неговиот целосен изглед и тешки изградени. Овој бел дијамантски прстен сигурно ќе ги шармира оние околу вас .. Спецификации : . Акцент бел дијамант. Достапно во големини 6, 7, 8. Пакетот вклучува : . 1 x Jewelersclub Бел дијамантски прстен шик прстен (по цена никој нема да верува) : украсете го овој луксузен прстен без ознаката на цената. Облечена е со 0,925 Стерлинг сребро и акцент на тежината на белите дијаманти. Тоа е класично парче направено со секојдневната личност на ум. Бидејќи го заслужувате тоа . дизајнирано да се носи ден во и ден : вашиот нов акцент бел дијамантски прстен беше направен во полиран 0,925 Стерлинг сребро, што значи дека овој прстен е исклучително издржлив и подготвен да го издржи тестот на времето. Секој 0,925 Стерлинг Сребрен дијамантски прстен беше строго прегледан пред да стане ваше ново богатство . Додаток што оди каде и да одите : овој бел дијамантски прстен ја надополнува секоја облека и прилика. Без разлика дали сте надвор со вашите пријатели или на работниот простор, овој елегантен и стилски прстен е идеален за секоја сезона и одговара на кој било стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.