Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трговска марка ликовна уметност Поитрин роза платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

Трговска марка ликовна уметност Поитрин роза платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Појтрин роза“ платно уметност по боја пекара злато украсена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.