Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Stuple Industries миење суви алишта бања текстуриран збор дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстурална уметност од igиџи Луиз

Stuple Industries миење суви алишта бања текстуриран збор дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстурална уметност

DEN 1119.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот igиџи Луиз.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.