Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Оган јама со искра екранот. Само за надворешно дрво или употреба на јаглен

Оган јама со искра екранот. Само за надворешно дрво или употреба на јаглен

DEN 800.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Огнените јами од Мисаса се дизајнирани да им дадат дополнителен допир на оние пријатни моменти на отворено. Овој комплет вклучува искра екран за безбедност. Плитниот дизајн на чинија е одличен за, во повод. Совршено за плажа, кампување и задниот дел. Собрани димензии : дијаметар од 16,5 инчи високи x 29,3-инчи. Тежина 12 килограми. Мерки за противпожарна чинија : 6,5 инчи длабок x 25,6 инчи дијаметар и завртки до три нозе. Финишот е Hi-temp, Rust Prevenative Paint за долготрајна издржливост. Потребно е одредено склопување. Само употреба на отворено! Направено од издржлив железен челик. Дизајн на чинии. Голема плитка јама. Преку големина на грабнување на екранот на искра. Цврста завршна обложена во прав. Потребно е одредено собрание. 1-годишна ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.