Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Атлетски работи Activeенска активна јакна со целосна патека за патеки

Атлетски работи Activeенска активна јакна со целосна патека за патеки

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Јакната на атлетските работи е симпатична, удобна и разноврсна, во која има јака од ребрестиот држач, пилиња на манжетни, џебови на цвеќиња и ретро ленти на ракави. Одлично за тренингот на отворено или совршен слој преку резервоари и спортски градници. Моделот е 5'10 '' и носи големина S. zip фронт. Ребреста јака. Ленти со ретро стил на ракави за спортски изглед. Џебови на страни. 81% полиестер/19% спандекс. Машина за перење. Увезени. Јакна за активна облека за жени од атлетски дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.