Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Discovктор Од Мекано Дискавери, Комплет За Градење Модел На ПАРЕА Од 150 Парчиња Кофа За Играње Со Отворен Крај, За Деца На Возраст И Нагоре

Discovктор Од Мекано Дискавери, Комплет За Градење Модел На ПАРЕА Од 150 Парчиња Кофа За Играње Со Отворен Крај, За Деца На

DEN 607.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дајте му на вашето дете се што му е потребно за да изгради неограничени креации соecкторот Од Мекано Дискавери 150-Парче Слободен Игра Кофа! Идеален за градители за прв пат, овој комплет за градење пареа доаѓа со лесен за следење инструкциски лист за три различни градби за да инспирира креативност. Со редизајнирани делови и алатки, на децата им е полесно од кога било досега да изградат автомобил, робот, вселенски шатл и многу повеќе! Децата можат да закачат навртки на делови за да ги заклучат; и користете ги завртките за да ги држите парчињата заедно и да останете на место додека се градат. Додека вашиот млад пронаоѓач собира свои креации, тие ќе научат како практично се применуваат принципите од науката, технологијата, инженерството, уметноста и математиката. Откако ќе ја завршат својата прва градба, децата ќе почувствуваат неверојатно чувство на задоволство! Со толку многу парчиња што треба да ги користите, вашето дете може да ја остави својата имагинација да дивее за да собере свои креации (сето тоа додека гради доверба). Гордо прикажете ги новите градби на вашето дете или закачете ги алатките на капакот и чувајте ги парчињата во кофата за повеќекратна употреба за подоцна. Со Discovкторот Од Мекано Дискавери 150-Парче Бесплатна Кофа За Играње, можностите за градење се бесконечни! КОМПЛЕТ ЗА ГРАДЕЊЕ ЗА НЕОГРАНИЧЕНИ КРЕАЦИИ : Кофата Од 150 Парчиња има се што им треба на младите градители за бескрајна игра, вклучувајќи 150 делови, 2 алатки и упатства за 3 модели! Изградете повторно и повторно!. ЛЕСНИ ЗА УПОТРЕБА ДЕЛОВИ и АЛАТКИ : Редизајнираните делови и алатки им олеснуваат на децата да ги градат своите креации од кога било! Навртки се прицврстуваат и заклучуваат десно на делови; завртките држат парчиња заедно за лесно градење!. СОВРШЕН ЗА ГРАДИТЕЛИ за ПРВ ПАТ : како што градат децата заедно, тие ќе се чувствуваат исто како вистински инженери! Како што стекнуваат доверба со секоја градба, децата можат да расклопуваат и измислуваат свои креации!. Discovкторот Од Мекано Дискавери 150-Парче Бесплатна Кофа За Играње е отворен комплет за градење пареа за деца на возраст од 5 и повеќе години. Дополнителни инструкции изградба на располагање на . Вклучува : 150 Делови, 2 Алатки, 1 Пластична Кофа, 1 Лист со Инструкции (за 3 Модели). ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.