Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хановер Орлеанс Плетен И Челик Пропан Оган Јама Разговор Во Собата, Темносина

Хановер Орлеанс Плетен И Челик Пропан Оган Јама Разговор Во Собата, Темносина

DEN 14864.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

61"H Оган Кутија : 18. Бту Опсег : 17,000-30,000 БТУ. СОВРШЕН ДОДАТОК на ОТВОРЕНО : Додадете топлина на вашето отворено со оваа јама за пожар со гас пропан од 30. Висококвалитетната надворешна ткаенина е мека на допир, брзо се суши и се спротивставува на избледување.5"H, Димензии На Перницата : 24"L x 24.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.