Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ерин Гејтс Вудленд ВОД - Антилопа Тексас -2'6 12' Тркач

Ерин Гејтс Вудленд ВОД - Антилопа Тексас -2'6 12' Тркач

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Жив акцент за дневна соба, спална соба или простор за седење, оваа модерна колекција на теписи комбинира современаesетика со стилот на сафари. Со изглед инспириран од животот на саваната, секој тепих за печатење животни ја истражува дивата страна на дизајнот на ентериер со додавање на омбре ефект на целиот принт. Егзотичен додаток На Портите Ерин од асортиманот На Тепих Момени, секоја украсна покривка на подот е рачно тафтувана од предива од природна волна за ултралукс изглед и чувство. Бренд : Ерин Гејтс. Дизајн : ВОД-1. Боја : Тексас. Големина : 2' 6" Х 12 " Тркач. Материјал : 100% Волна. Поддршка : Нема Поддршка. Конструкција : Рачно Тафтувана.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.