Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пранг Ролна Лепак, 1. Оз

Пранг Ролна Лепак, 1. Оз

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Пранг Ролна Течен Лепак на светло зелена боја и се суши јасно. Нетоксични, перат и совршени за врзување хартија. Брзо се суши и без брчки. Врвот што не се суши. -Течен Лепак За Течен Лепак пранг, Зелен 1,69 МЛ РОЛНА-Сега го гледаш, сега не го гледаш! Зелениот лепак оди на зелено-се суши јасно! Врвот на дабер ви овозможува да го ставите лепилото таму каде што сакате без неред. Лепилото брзо се суши. Омилен кај учениците и наставниците, зелениот лепак На Пранг ги воодушевува и младите и старите корисници. Модел : ДИКС49899. Бренд : Пранг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.