Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
1705qt 22-16Awg Обетка Прстен # D, Пацифик Индустриски Комп, СЕКОЈ, ЦД, Повеќето

1705qt 22-16Awg Обетка Прстен D, Пацифик Индустриски Комп, СЕКОЈ, ЦД, Повеќето

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

1705qt 22-16awg Обетка Прстен #10 D 1705qt 22-16 Awg Обетка Прстен #10 D, Пацифик Индустриски Комп (Пико), СЕКОЈ, ЦД, Најчесто се користи стил на терминал. Не за употреба каде што е потребно често отстранување и инсталација. Големина = големина на обетка. с2.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.