Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Авиа Женска Перфорирана Трчање Кратко

Авиа Женска Перфорирана Трчање Кратко

DEN 222.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Перфорираните Шорцеви за Трчање на авиа го водат патот во удобност и стил. Со перфорирани страни за дишење, овие женски шорцеви за трчање имаат еластичен појас и прилагодлив кабел за влечење за совршено вклопување. Дизајнирани со внатрешни гаќички за удобност и покривање, овие шорцеви за трчање се истакнуваат со невидлив џеб со патент за да се складираат предмети. Материјал : 48% Рециклиран Полиестер/38% Полиестер/14% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Пораст : Среден пораст. Затворање : стил на повлекување; еластичен појас за дополнителна удобност. Џебови : Невидливиот џеб со патент ги држи најважните работи. Карактеристики : вратоврска за Врвка; перфорирани страни; внатрешен краток за удобност и покривање; фитил за влага што помага да се одржува ладно и суво; лесен. Женски Перфорирани Шорцеви За Трчање Од Авиа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.