Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
UB-YTX20L-Bs Замена На Батеријата За Мотоцикл HARLEY-Davidson FLS CC-Фабрика Активирана, Без Одржување, Батерија За Мотоцикли - 12v, 18ah, Бренд На Батерии За Стартување

UB-YTX20L-Bs Замена На Батеријата За Мотоцикл HARLEY-Davidson FLS CC-Фабрика Активирана, Без Одржување, Батерија За Мотоцикли

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

4-Пакет UB-YTX20 L-BS Замена На Батеријата за 2014 Харли - Дејвидсон FLS (Softail) 1690 КУБИКА Мотоцикл-Фабрика Активирани, Одржување Слободни, Мотоцикл Батерија - 12v, 18 AH, Up Start Батерија Бренд ве Молиме запомнете : Ова е Почетна Батерија Бренд замена дел, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. UB-YTX20 L-Bs Замена На Батеријата за 2014 Харли-Дејвидсон FLS (Softail) 1690 КУБИКА Мотоцикл-Фабрика Активирани, Одржување Слободни, Мотоцикл Батерија-12 V, 18 AH, Почетна Батерија Бренд; Количина : 4. Фабрички Активирана, Без Одржување, Запечатена Батерија Со Оловна Киселина. Подготвени за инсталирање. Нема потреба да додавате киселина. Протекување слободен, запечатени дизајн спречува корозија. Лесен за поставување и одржување. Почетна марка На Батеријата. Една Година Гаранција, Напон : 12v, Капацитет : 18ах.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.