Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кошули за ноќта на вештерките За Жени Женски Врвови Женски Секојдневен Моден Ноќта На Вештерките Печатење Врвови Со Средна Должина Со Долги Ракави Блузи Портокало

Кошули за ноќта на вештерките За Жени Женски Врвови Женски Секојдневен Моден Ноќта На Вештерките Печатење Врвови Со Средна Должина

DEN 39.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Секојдневна Мода Ноќта на Вештерките Печати Долги Ракави Со Средна Должина Врвна Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size Bust Sleeve Length S102cm/40.16"67cm/26.38"85cm/33.46"M108cm/42.52"68cm/26.77"86cm/33.86"L114cm/44.88"69cm/27.17"87cm/34.25"XL120cm/47.24"70cm/27.56"88cm/34.65"XXL126cm/49.61"71cm/27.95"89cm/35.04"XXXL132cm/51.97"72cm/28.35"90cm/35.43" Size : SBust : 102cm/40.16"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 85cm/33.46"Size : MBust : 108cm/42.52"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 86cm/33.86"Size : LBust : 114cm/44.88"Sleeve : 69cm/27.17"Length : 87cm/34.25"Size : XLBust : 120cm/47.24"Sleeve : 70cm/27.56"Length : 88cm/34.65"Size : XXLBust : 126cm/49.61"Sleeve : 71cm/27.95"Length : 89cm/35.04"Size : XXXLBust : 132cm/51.97"Sleeve : 72cm/28.35"Length : 90cm/35.43" плус големина женски дуксери. Ноќта на вештерките дуксери. Повик. ПАРОВИ со : Одговара на овој плус туника врвови со фармерки, Хеланки Во Пролет, Fall или Зима. Кошули за ноќта на вештерките За Жени. Облека За Ноќта На Вештерките. Џек-О ' - Фенер, Лилјак, Метла, Вештерка, Дух, Црна Мачка, Був, Леприкон, Црно, Јаболко.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.