Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Скпблутн Женски Џемпери Од Кардиган Зимски Есенски Секојдневни Удобни Врвови Цврсто Лабаво Џебно Копче Јакна Вратот Долг Ракав Отворен Преден Плетен Капут Беж М

Скпблутн Женски Џемпери Од Кардиган Зимски Есенски Секојдневни Удобни Врвови Цврсто Лабаво Џебно Копче Јакна Вратот Долг Ракав

DEN 463.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто што ќе ве задоволи овде. Нашата цел на услугата е да ги задоволиме клиентите, имате какви било прашања во процесот на купување или употреба може да не контактирате, ние ќе бидеме прв пат да одговорите!Изработен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. Совршен За Претстојните сите денови.Овој обичен кардиган се одликува со уникатен дизајн со расцеп во средината, давајќи секси чувство, но откривајќи чувство на стабилност. Женските врвови ќе ги красат вратот и рамената, правејќи ве шармантни. Должината на врвот се чини дека ги издолжува нозете, додавајќи уникатно чувство.Ова е кул кардиган јакна. Уникатниот дизајн ја истакнува вашата клучна коска. Должината и високиот еластичен дизајн на половината ја покажуваат вашата прекрасна фигура.Погоден за хеланки, фармерки, шорцеви или панталони. Можете да го спарите вашиот кардиган со шорцеви или здолништа за да создадете модерен изглед за сите сезони!Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави,одмор, клубови и состаноци.Сезона на производи : Aut И Зима Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Жени Со Врвна Големина : С Биста : 90см/35,43" Ракав : 58см/22.83" Должина : 108см/42.52" Големина : М Биста : 95см/37.40" Ракав : 59см/23.23" Должина : 110см/43.31" големина : л Биста : 100см/39.37" Ракав : 60см/23.62" Должина : 112см/44.09" големина : xl Биста : 108см/42.52" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 114cm/44.88" Големина : Xxl Биста : 116cm/45.67" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 116cm/45.67". Материјалот е : 100% Полиестер. Погодна сезона : Зима,Aut, Есенска Облека. Зимски палта за жени : Совршено совпаѓање со горниот дел од резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони. Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,мека и лесна и добро се вклопуваат, одржуваат пријатно. Женски кардигани : Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките,Божиќ. Вие во купување или користење на стоки во процесот на какви било прашања можете да не контактирате, ние ќе бидеме прв пат да ви одговориме!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.