Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Жените Сандали Дозвола Летни Жени Клинови Отворени Пети Дише Сандали Патент Обични Кристали Чевли Злато

Жените Сандали Дозвола Летни Жени Клинови Отворени Пети Дише Сандали Патент Обични Кристали Чевли Злато

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Летни Женски Клинови Сандали Што Дишат Со Отворени Прсти Патент Обични Штрасови ЧЕВЛИ ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1., удобно и меко,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2. обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување!3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја За вас и вашето семејство или љубовник Или изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други, цврсти и стилски бои.Опис пол : Жени,Девојка : Ѓон : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Принцеза,Секојдневен, Стил На Пети : Ѕиркајте Ја Петицата Висок Стил : Метод На Затворање На Клинови : Патенти Високи Потпетици : 2,5 см/0,98"Висина На Платформата : 1 см/0,3"Пакет : 1 Пар Женски Чевли( Вклучувајќи Кутија За Чевли)ЗАБЕЛЕШКА : Големината НА ќе биде помал поради конкавен Дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото.432 Женски модни Летни Сандали ОД ЈОДЕТИ. Жените Сандали Дозвола Лето. Летни Чевли За Жени. Материјал : Гума. Прилика : летни сандали на плажа одлични за забава, работа, плажа, шопинг, одмор, возење, запознавање итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.