Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тенк Блузи на какина за Жени Дозвола Женски Спортски Јога Градник Убава Грб Спортска Долна Облека Носење Фитнес Јога Облека Се Занимава

Тенк Блузи на какина за Жени Дозвола Женски Спортски Јога Градник Убава Грб Спортска Долна Облека Носење Фитнес Јога Облека

DEN 207.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Спортски Јога Градник Убава Грб Спортска Долна Облека Облечена Во Фитнес Јога Облекакарактеристики : Убав подарок врвови жени .Дизајнот ве прави попривлечни. Високо квалитетно производство.Постојат модерни tops.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : Најлон, Спандекс Повод : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето, aut Резервоари За Резервоари Какина ЦМСХ За Женско Расчистување Женски Спортски Јога Градник Убава Спортска Долна Облека За Грб Облечена Во Зделки за Фитнес Јога Облека. Удобен материјал : мек за кожата, еластичен и дише, тенок фит, краток, удобен за носење, не е лесен за носење долго време. Различни големини : за да ви овозможат подобро искуство со абење, овие женски резервоари за житни култури имаат различни големини за да изберете, соодветни за повеќето жени и девојки, можете внимателно да ги прочитате деталите за големината во следниот опис или на сликите за да добиете соодветна големина за себе. Сите натпревари : овој резервоар може да се носи за поставување или само носење сам, совршен за совпаѓање со различни врвови, товарни панталони, панталони, фармерки, шорцеви, секојдневни панталони, здолништа и други задници, е суштинско парче. Применливи прилики : секси врвот е погоден и за внатрешни и за надворешни активности, совршен за секојдневна облека, секојдневно носење, вежбање, теретана, спорт, активности на отворено, јога, вежбање, фитнес, танцување, дружење дома, трчање, канцеларија, состанок, излегување, одмор итн. Можете да ја носите тркачката култура кога трчате, правите јога или други вежби во спортски клуб, практични во претстојното жешко лето. Совети за перење : Рачно или машинско перење. Препорачуваме ладна вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.